DRZWI PRZESUWNE HS

Drzwi podnoszono-przesuwne są idealną propozycją jako zabudowa łącząca pokoje lub ogrody zimowe ze środowiskiem zewnętrznym. Stanowią wygodne wyjścia na balkon, taras lub otwartą przestrzeń ogrodu. Aktualne systemy dają duże możliwości konstrukcyjne w zakresie drzwi podnoszono-przesuwnych, a jednocześnie są rozwiązaniem zoptymalizowanym pod względem budowy oraz wymiarów profili skrzydeł i ościeżnic.

Drzwi przesuwne typu HS

 

DRZWI NAROŻNE BEZ SŁUPKA

System drzwi narożnych bez słupka należy do produktów o najlepszych parametrach, dlatego spełnia wszelkie wymagania stawiane tej grupie produktów. Umożliwia on bardzo dobry kontakt z otoczeniem, a w pozycji otwartej nie zabiera miejsca we wnętrzu pomieszczenia, co dodatkowo podnosi komfort użytkowania.

Drzwi narożne bez słupka

DRZWI HARMONIJKOWE

Drzwi harmonijkowe to rozwiązania doskonale nadające się jako połączenia przestrzeni domu z tarasem lub ogrodem. Wszystkie drzwi harmonijkowe są wykonane z profili izolowanych termicznie. W zależności od wymagań mogą to być konstrukcje otwierane do wewnątrz bądź na zewnątrz.

Drzwi harmonijkowe


ŚCIANY DZIAŁOWE PRZESUWNE

Osłony na wentylatory chronią wentylatory znajdujące się we wlotach tunelowych. Ze względu na uniwersalność i duże możliwości w zakresie zabudowy wysokich pomieszczeń system ścian działowych dedykowany jest do konstruowania lekkich, a zarazem solidnych ścian w pomieszczeniach konferencyjnych i biurowych z wyraźnie zaznaczonymi drzwiami. Z elementów tego systemu można wykonać ściany stałe oraz całoszklane skrzydła drzwi (rozwierane i wahadłowe).

 

Ściany działowe przesuwne

 

OKNA NAROŻNE BEZ SŁUPKA

Okna narożne bez słupka najlepiej komponują się w nowoczesnych projektach, inspirowanych modernistycznymi rozwiązaniami. Taki system szklenia umożliwia tworzenie zjawiskowych panoram mogących osiągać bardzo duże rozmiary i jednocześnie znacząco podnosi estetykę budynku. Okna bez słupka narożnego sprawiają, że do pomieszczenia wpada 2 - 30% więcej światła.

 

Okna narożne bez słupka

OKNA INDUSTRIALNE

Okna industrialne idealnie komponują się z nowoczesnymi wnętrzami budynków, stosuje sie je najczęściej w pomieszczeniach o surowym, industrialnym charakterze, a także w budynkach zabytkowych. Przeszklenia tego typu zapewniają nieograniczoną swobodę i możliwość delektowania się przestrzenią nowoczesnego wnętrza. Szklane powierzchnie w stylu industrialnym pozwalają ponadto w znacznym stopniu ograniczyć przenikanie dźwięków i zapachów.

 

Okna industrialne

OKNA Z UKRYTYM SKRZYDŁEM

System okien z ukrytym skrzydłem przeznaczony jest do okien jedno i wielokwaterowych, w których pożądanym efektem estetycznym jest uzyskanie widoku niewidocznego skrzydła okna z zewnętrznej strony zabudowy. Wszystkie sąsiadujące ze sobą okna stałe i otwierane sprawiają, że widok wszystkich kwater jest taki sam.

 

Okna z ukrytym skrzydłem

ALUMINIOWE NAKŁADKI NA OKNA

Dzięki wykorzystaniu nakładek na okna zyskuje się optyczną elegancję przy zachowaniu najwyższych parametrów termicznych okna wykonanego z PCV. Zastosowanie aluminium z zewnątrz podnosi stopień ochrony przed wpływem czynników atmosferycznych i UV. Pozwala jednocześnie dopasować i ujednolicić zewnętrznie kolorystykę oraz design okna tworzywowego do stolarki aluminiowej lub drewniano-aluminiowej.

 

Aluminiowe nakładki na okna